چگونه می‌توانم به برنامه phpMyAdmin وارد شوم؟

برای ورود به phpMyAdmin در صفحه اصلی DirectAdmin، زیر قسمت Advanced Features در ستون سمت راست گزینه phpMyAdmin را کلیک نموده و در صفحه ورودی نام کاربری و کلمه عبور دیتابیسی را که در DirectAdmin ایجاد کرده اید، وارد نمایید. ورود با این نام کاربری و کلمه عبور امکان دسترسی به دیتابیس ایجاد شده و جداول آنرا را فراهم می کند.

لطفا توجه داشته باشید که کنترل پنل DirectAdmin اجازه دسترسی به تمام دیتابیسها را با نام کاربری و کلمه عبور اصلی نمی دهد و برای ویرایش هر دیتابیس باید نام کاربری و کلمه عبور مخصوص به آن را، که در هنگام ایجاد دیتابیس به آن اختصاص داده اید، وارد نمایید.

برای بدست آوردن کلمه عبور دیتابیس مورد نظر خود می توانید فایل پیکربندی نرم افزاری را که دیتابیس را برای آن ایجاد نموده اید بازبینی نمایید و یا در DirectAdmin یک نام کاربری و کلمه عبور جدید بطور موقتی به دیتابیس اختصاص داده و با آن به phpMyAdmin وارد شده و آن دیتابیس را ویرایش نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت دیتابیس ها در DirectAdmin و اضافه کردن نام کاربری و کلمه عبور جدید لطفا به لینک آموزشی زیر مراجعه فرمایید:

http://www.netafraz.com/datut/mysql.swf

  • phpmyadmin, پی اچ پی مای ادمین, مای ادمین, پی اچ پی مای, پایگاه داده, دیتابیس, مدیریت دیتابیس, پسورد دیتابیس, ویرایش دیتابیس
  • 101 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

ساخت دیتابیس در دایرکت ادمین

برای ساخت دیتابیس جدید در دایرکت ادمین، بعد از ورود به صفحه اصلی دایرکت ادمین، منوی "مدیریت...

چطور می توان فایل بک آپ دیتابیس را بازگردانی کنم؟

برای ایمپورت (بازگردانی) فایل بک آپی که از دیتابیس دارید، ابتدا وارد بخش "مدیریت mysql" در دایرکت...

به چه طریق از دیتابیس بک آپ بگیرم؟

برای بک آپ گیری از دیتابیس در دایرکت ادمین، ابتدا به بخش "مدیریت mysql"  وارد شوید.سپس در مقابل...