راه اندازی سرویس های جدید ایران

با  احترام، پیرو اطلاع رسانی های قبلی در خصوص ارائه خدمات میزبانی وب در داخل ایران، به اطلاع می رساند که سرورهای این شرکت در دیتاسنتر آسیاتک راه اندازی و قابل استفاده می باشد، لازم به ذکر است ... بیشتر »

1398/09/18
افزایش 10 روز به سرویس های میزبانی وب

با احترام، شرکت نت افراز متوجه خسارت های وارد شده به کاربران در نتیجه بروز قطعی اخیر اینترنت در کشور می باشد، ما از این بابت بسیار متاسفیم و با وجود اینکه مشکل پیش آمده نتیجه تصمیم گیری های این ... بیشتر »

1398/09/16
اختلال در دسترسی به وب سایت ها از طریق بستر https

با احترام، متاسفانه دسترسی برخی از وب سایت ها  طریق بستر  https از شبکه داخل کشور با مشکل مواجه شده است، طی پیگیری های انجام شده مشکل مذکور مربوط به شبکه زیرساخت و یا الگوریتم فیلترینگ شبکه ... بیشتر »

1398/09/05
ارائه سرویس های جدید ایران به زودی

با احترام، پیرو درخواست های فراوان کاربران در خصوص ارائه سرویس های میزانی ایران با تنوع بیشتر، شرکت نت افراز در حال آماده سازی بستر مناسب در افزایش ظرفیت سرویس های میزبانی ایران این شرکت می ... بیشتر »

1398/09/04
اطلاعیه: استفاده از سرویس ابری آروان

با احترام، ضمن تشکر فراوان از تیم شبکه ابری آروان که طی قطعی اینترنت نهایت تلاش خود را جهت فراهم کردن امکان دسترسی وب سایت های این شرکت به سرویس های خارج از ایران انجام دادند، لازم به ذکر است ... بیشتر »

1398/09/03
اطلاعیه در مورد قطعی اخیر اینترنت

با احترام، متاسفانه  قطعی اینترنت طی هفته گذشته باعث بروز مشکلات و عدم دسترسی کاربران داخل کشوربه سرویس های خارج از ایران شرکت نت افراز شد، ما در شرکت نت افراز متوجه مشکلات پیش امده برای ... بیشتر »

1398/09/03
عدم دسترسی برای سرویس های خارج از ایران

با احترام، پیرو قطع کامل اینترنت و عدم امکان ارتباط شبکه داخل کشور با اینترنت بین المللی متاسفانه امکان دسترسی سرویس هایی که بر روی سرورهای خارج از ایران میزبانی می گردند از شبکه داخل قطع شده ... بیشتر »

1398/08/30
افزایش قیمت های سرویس های خارجی

با توجه به افزایش قابل ملاحظه قیمت ارز، شرکت نت افراز ناچارا قیمت سرویس های خارج از ایران خود را مجددا بروزرسانی کرده است. همانطور که مطلع هستید هزینه های سرورهای میزبان خارج از ایران به صورت ... بیشتر »

1397/05/02
اختلال در شبکه های اینترنتی همراه اول و ایرانسل

با سلام،با توجه به گزارشات دریافت شده، در پی بروز اختلالات شدید در شبکه های اینترنتی ایرانسل و همراه اول وب سایت برخی از کاربران که در سرورهای خارج از ایران میزبانی می گردند، از طریق شبکه های ... بیشتر »

1397/03/17
شیوع گسترده بدافزار WP-VCD از طریق نصب افزونه ها و پوسته های نال شده وردپرسی

در طی یکسال گذشته آرشیو نصب ورژن نال شده بسیاری از افزونه ها و پوسته های تجاری وردپرس پس از دستکاری و آلوده سازی به بدافزار WP-VCD توسط هکرها در شبکه اینترنت پخش شده و برای دانلود رایگان در اختیار ... بیشتر »

1396/11/30