با احترام،

پیرو درخواست های فراوان کاربران در خصوص ارائه سرویس های میزانی ایران با تنوع بیشتر، شرکت نت افراز در حال آماده سازی بستر مناسب در افزایش ظرفیت سرویس های میزبانی ایران این شرکت می باشد،

در این راستا نت افراز در حال مذاکره با بزرگترین دیتاسنترهای مطرح ایران می باشد که بتوانیم بهترین و امن ترین بستر ممکن را جهت ارائه سرویس های با کیفیت فراهم نماییم. همچنین نت افراز در آستانه خرید سرورهای جدید و با سخت افزار قدرتمندتر می باشد تا سرویس های جدید از آنچه قبلا ارایه می شده نیزبا  کیفیت باشد.

در خصوص سرویس های جدید ایران موارد زیر قابل توجه می باشد:

  • پلن های سرویس های جدید ایران معادل سرویس های ارائه شده در دیتاسنتر فرانسه می باشد، بنابراین هیچ مشکلی در خصوص انتقال سرویس های فرانسه به معادل ایران وجود نخواهد داشت. این امر شامل تمامی سرویس های میزبانی اقتصادی، استاندارد، حرفه ای و نمایندگی می شود.
  • سرورهای جدید ایران دارای کیفیت بهتری نسبت به معادل فرانسه می باشند جزییات برتری های سخت افزاری سرورهای جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.
  • انتقال سرویس کاربران به سرویس های ایران طبق یک برنامه ریزی و طی چند ماه آینده به صورت رایگان انجام میگیرد، لازم به ذکر است استفاده از سرویس های خارج از ایران نیز همچنان برای کاربران مهیا خواهد بود.
  • ارایه سرویس های جدید همراه با توسعه سیستم مدیریت محتوا جدید این شرکت خواهد بود بنابراین کاربران میتوانند از امکانات جدید مدیریت محتوا نیز در سرویس های جدید بهرمند گردند. اطلاعات تکمیلی در این خصوص نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

جزییات بیشتر در خصوص سرویس های جدید ایران در هفته آینده ارایه خواهد شد.

منتظر خبرهای خوب باشید

با تشکر

 1398/09/04

« برگشت