افزایش قیمت های سرویس های خارجی

با توجه به افزایش قابل ملاحظه قیمت ارز، شرکت نت افراز ناچارا قیمت سرویس های خارج از ایران خود را مجددا بروزرسانی کرده است. همانطور که مطلع هستید هزینه های سرورهای میزبان خارج از ایران به صورت ... بیشتر »

1397/05/02
اختلال در شبکه های اینترنتی همراه اول و ایرانسل

با سلام،با توجه به گزارشات دریافت شده، در پی بروز اختلالات شدید در شبکه های اینترنتی ایرانسل و همراه اول وب سایت برخی از کاربران که در سرورهای خارج از ایران میزبانی می گردند، از طریق شبکه های ... بیشتر »

1397/03/17
شیوع گسترده بدافزار WP-VCD از طریق نصب افزونه ها و پوسته های نال شده وردپرسی

در طی یکسال گذشته آرشیو نصب ورژن نال شده بسیاری از افزونه ها و پوسته های تجاری وردپرس پس از دستکاری و آلوده سازی به بدافزار WP-VCD توسط هکرها در شبکه اینترنت پخش شده و برای دانلود رایگان در اختیار ... بیشتر »

1396/11/30
افزایش قیمت های سرویس های خارجی و دامین های بین المللی

نظر به افزایش پایدار و معنی دار قیمت ارز و تاثیر مستقیم آن بر روی هزینه های سرویس های خارج از ایران، شرکت نت افراز بلاجبار قیمت سرویس های خود را متناسب با قیمت ارز، افزایش داده است،لازم به ذکر ... بیشتر »

1396/10/20
مشکل در دیتاسنتر او وی اچ OVH

در پی بروز مشکل در یکی از دیتاسنتر های دیتاسنتر OVH متاسفانه این امر منجر به عدم امکان دسترسی به اکانت های برخی از کاربران شد.این اتفاق که از حدود ساعت 10 امروز صبح (18 آبان 96) رخ داده است، حدود 4 ساعت ... بیشتر »

1396/08/18
ارایه سرویس های مقرون به صرفه

با توجه به دریافت پیشنهادات فراوان در خصوص ارایه سرویس های مقرون به صرفه تر توسط کاربران محترم، شرکت نت افراز اقدام به ارایه سرویس هایی با حجم های پایین تر و قیمت مناسب تر نموده است.لیست سرویس ... بیشتر »

1396/07/25
ارایه سرویس های حرفه ای به صورت محدود

در پی درخواست کاربران محترم در خصوص ارایه سرویس های حرفه ای الماس، امکان سفارش سرویس های مذکور مجددا فراهم گردیده است.اطلاعات بیشتر در مورد پلان های سرویس های حرفه ای از لینک زیر قابل دریافت می ... بیشتر »

1396/07/25
تحریم کاربران ایرانی توسط وب سایت ثبت دامین رسلو

با احترام،طبق قوانین جدید وب بسایت رسلو، خدمات رسانی این شرکت به کشورهای تحت تحریم از جمله ایران از تاریخ سه شنبه 18 جولای 2017 محدود خواهد شد و پس از تاریخ مذکور امکان سفارش سرویس های جدید و یا ... بیشتر »

1396/04/24
کاهش قیمت سرویس ها و دامین های بین المللی

با احترامبا توجه به کاهش قیمت ارز (نسبت به اواخر سال گذشته) و برقراری پایداری نسبی در وضعیت اقتصادی کشور، شرکت نت افراز اقدام به کاهش 10-15 درصدی قیمت سرویس ها و دامین های بین المللی کرده است.به ... بیشتر »

1396/04/12
بروز رسانی امنیتی بسیار مهم برنامه مدیریت محتوای Wordpress

آخرین بروز رسانی برنامه مدیریت محتوای وردپرس یک آسیب پذیری امنیتی بسیار جدی را در ویرایش 4.7 برطرف می کند.این آسیب پذیری امکان دستکاری پستهای منتشر شده در وردپرس بدون نیاز به طی فرایند هویت سنجی ... بیشتر »

1395/11/13